Zbulohen detaje të reja nga bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Miley Cyrus

Magazine
10:16 | 17 Nëntor 2020

Janë zbuluar detaje të reja nga bashkëpunimi i ardhshëm i Dua Lipës dhe Miley Cyrus.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa është njëra ndër më të suksesshmet në botë, kjo për shkak të angazhimit të saj për muzikën. Së fundmi kengëtarja ka lajmëruar edhe një bashkëpunim të rradhës që po pritet me padurim, i cili do të jetë mes saj dhe Miley Cyrus. Bashkëpunimi është duke u perfolur tash e sa kohë, kurse ky projekt është pjesë e albumit të ri të Mileyit i titulluar “Plastic Hearts”, nga i cili këngëtarja ka zbuluar edhe listën e këngëve.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.