Zaimina i tregon pasuritë trupore në fustanin e shkurtër

Magazine
23:04 | 03 Gusht 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor.

Ajo ka publikuar pamje të realizuara gjatë xhirimit të klipit dhe së fundmi erdhi me një pozë tjetër ku shfaqet provokuese pranë një veture luksoze.

E veshur me shumë stil dhe seksi, Zaimina ka bërë që fansat mezi të presin deri në publikimin e projektit të saj më të ri muzikor.

Kohët e fundit ajo ka qenë e fokusuar në biznesin privat dhe kujdesin ndaj vajzës.

View this post on Instagram

🦄

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.