Ylli Demaj kaq bukur e ka dekoruar shtëpinë

Magazine
19:25 | 26 Nëntor 2020

Sa bukur e ka dekoruar shtëpinë Ylli Demaj.

Ylli është një ndër këngëtarët që njihet për zërin e tij të veçantë, duke krijuar atmosferë kudo që shkon.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, ai shpesh qëndron aktiv në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Pasi që jeton një jetë perfekte, këngëtarit nuk i mungojnë imazhet e shumta pranë familjes.

Këtë herë, ai ndau një moment nga hapësira e shtëpisë, duke treguar se sa bukur e kanë dekoruar për festat që po na presin.

Më tutje, shikojeni imazhin e postuar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.