Xhensila Myrtezaj josh me pozën e re, shfaqet krejtësisht pa makijazh

Magazine
01:13 | 19 Korrik 2020

Ajo është njëra ndër këngëtaret shqiptare që pëlqehet mjaft shumë për stilin që posedon.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj, e cila gjithmonë di të tërheq vëmendjen e mijëra ndjekësve të saj.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnit me dukjen, pasi u shfaq krejtësisht pa grim.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnit me dukjen, pasi u shfaq krejtësisht pa grim.

E veshur me një bluzë shumëngjyrëshe, Xhensila ka vënë në pah edhe linjat trupore, të fituara nga stërvitjet e shumta në palestër.

Vlen të përmendet se ajo është komentuar mjaft shumë edhe në klipin e këngës “Panorama”. /Telegrafi/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.