Xhensila kthehet pas në kohë, sjellë foto nga fëmijëria

Nostalgji
01:17 | 16 Gusht 2020

Xhensila Myrtezaj me një foto të ndarë është kthyer në kohë.

Xhensila Myrtezaj sot është një nga këngëtaret më të suksesshme në skenën e muzikës shqiptare, dhe fansat e saj janë të interesuar të dinë të gjitha rreth saj.

Këngëtarja para disa orëve ka ndarë në llogarinë e saj në Instgram një foto mjaft të ëmbël, nga koha e fëmijërisë dhe dukej aq tërheqëse si sot.

Në imazhin e ndarë ajo si mbishkrim “Kujtimet”.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.