Wow, kjo motra e Elvanes qenka vet bukuria

Magazine
01:58 | 28 Gusht 2020

Elvana Gjata është këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun.

Ka kohë që gjërat në jetën e këngëtares kanë ndryshur, ndaj dhe nuk është shumë aktive sikur më parë, shkruan “Kosovarja”.

Elvana me siguri gjatë kohës që po qëndron më larg po përgatit ndonjë projekt bombastik dhe natyrisht që na takon të presim.

Ndonëse shpesh zhurmë mediatike ka bërë edhe jeta private e Elvanes.

E si rrallë herë kënëgëtarja na ka prezantuar me motrën saqë nuk e prisnim të jetë kaq yll./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.