Wanda tregon më shumë se që duhet në foton nga palestra e shtëpisë

Lajme
16:07 | 25 Nëntor 2020

Wanda Nara tregoi shumë në foton nga palestra.

Wanda Nara është emër shumë i komentuar, e cila njihet për paraqitjet provokuese. Së fundi, ajo realizoi një foto nga këndi i palestrës në shtëpinë e saj në Francë dhe merr gjithë vëmendjen e ndjekësve.lajmi.net. Bluza që e kishte veshur për t’u ushtruar i zbuloi asaj më shumë pothuajse tërësisht gjoksin. Kujtojmë se Wanda Nara është shumë aktive me ushtrime në palestër, ku kujdeset për ta formësuar fizikun.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.