Wanda Icardi pozon joshëse para pasqyrës (Foto)

Magazine
10:18 | 27 Nëntor 2020

Wanda ka publikuar një imazh me pak rroba.

Bashkëshortja e futbollistit Icardi ka joshur sërish në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj të Instagramit duke shfaqur format trupore me të cilat, ku edhe ngacmon imagjinatën e ndjekësve me paraqitjet që bën.lajmi.net. Wanda së fundmi erdhi me një imazh nga pasqyra, ku shihej e veshur me rroba banje të bardha të cilat i theksonin format trupore.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.