Vlora Çitaku del me shoqe për të pirë, ja ku i ka dërguar

Magazine
20:34 | 23 Nëntor 2020

Ku i dërgoj Vlora Çitaku shoqet e saj për ta pirë nga një gotë?

Vlora Çitaku është një nga figurat potente të poltikës në vend, e angazhuar në jetën publike prej shumë vitesh, qysh kur ishte krejt e re, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, ndër vite pati poste me rëndësi, ndërkaq vitet e fundit ishte Ambasadore e Kosovës në SHBA, ku bëri një punë të shkëlqyer.

Vlora, është kthyer në Kosovë dhe këto kohë thjeshtë po çmallet me njerëzit e saj të afërt.

Në vikend, ish Ambasadorja ka dalë me shoqe për nga një gotë dhe siç duket nga foto, ato kanë kaluar shumë bukur nën shoqërinë e njëra tjetrës. Gëzuar!

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.