Violeta Kukaj iu shpreh dashurinë në mënyrë të veçantë tre fëmijëve

Magazine
02:45 | 04 Gusht 2020

Violetë Kukaj është këngëtarja e famshme e muzikës popullore, që pëherë ka gëzuar simpatinë e madhe të publikut, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja, ka kohë që kryesisht po përflitet për zhvillimet e jetës së saj private, të cilat kanë zgjuar kurreshtjen e publikut.

Për këngëtaren e dhjetra hiteve e qindra pjesmarrjeve të sukseshme, personat më të dashur, më të afërt e të pa krahasueshëm, janë fëmijët e saj tashmë të rritur.

Violeta, ka tashmë edhe një aksesor tejet special me shkronjën e saj dhe tri shkrinjat e para të tre fëmijëve të saj.

Dashuria e nënës ndaj fëmijëve, është vërtet e pa krahasueshme, shkruan “Kosovarja”.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.