Veshja e tradhëton Rita Oren, ia nxjerr të gjitha në pah

Magazine
23:17 | 13 Gusht 2020

Rita Ora provokoi keq me fotografinë e fundit.

Rita Ora ditët e fundit ka shijuar disa ditë pushimi bashkë me të dashurin e ri në plazhet e Spanjës.

Këngëtarja ishte fotografuar pothuajse e zhveshur teksa po merrte rreze dielli, por provokimet e saj nuk mbarojnë me kaq.

Artistja ka ndarë me 16 milionë ndjekësit një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të zi, i cili ia zbulon të gjitha.

Nën fustanin e hapur, Rita kishte veshur një palë bikini të zeza, ndërsa u fotografua duke qeshur teksa gjendej mes miqsh.

“Nganjëherë ju duhet vetëm të qeshni”, janë fjalët e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.