Veshja e ngushtë e bën të duket bombë Georginën

Magazine
02:16 | 28 Gusht 2020

Georgina duket seksi me veshjen e ngushtë.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, po vazhdon të jetë tejet aktive në rrjete sociale.

Përveç fotove familjare, ajo shpesh ndan edhe imazhe ku shfaqet provokuese.

Së fundmi i ka treguar format trupore me veshjen e ngushtë dhe duket mjaft seksi. Georgina këto forma trupore i ka arritur me ushtrimet e vazhdueshme në palestër.

Ajo është tejet aktive dhe gjatë gjithë kohës së pandemisë nuk ka ndaluar asnjëherë. Georgina sigurisht se shoqërohet nga Ronaldo, edhe në palestër.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.