Vera Ora i tregon linjat në bikini të bardha

Magazine
03:15 | 14 Gusht 2020

Kohët e fundit ajo u kthye në vijën e parë të NHS për të punuar në shëndetin psikik mes krizës së koronavirusit, shkruan DailyMail.

Dhe nëna e Rita Orës, Vera shijoi një pushim shumë të nevojshëm me burrin e saj Besnik Sahatçiu, pasi ata morën rreze diellin nga plazhi të mërkurën.

Mjekja, 56 vjeçe, shfaqi fizikun e saj rinor në një palë bikini të bardha. Ajo tregoi këmbët e gjata dhe ngjyrën që e mori në pushime.

Në imazhet që i postoi në rrjete sociale, Vera shihet me flokë të lagura, pasi u freskua në det. Në një tjetër foto, ajo pozoi pranë bashkëshortit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.