Vedat Muriqi merr një lajm të madh, pas fitores së djeshme

Magazine
21:24 | 19 Nëntor 2020

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi siç duket është bërë baba për herë të dytë.

Kjo pasi që bashkëshortja e tij, Edibe Muriqi ka publikuar fotografi të vajzës së tyre, shkruan Sinjali Sportiv.

Vedati dhe Edibja janë prindër edhe të një djali, kurse tani siç duket familja e tyre është rritur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.