Vd’es Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leu’kemis Akute

Lajme
21:08 | 19 Nëntor 2020

Vdes Valentina Ibrahimi, 24 vjeçarja e cila ishte diagnostifikuar me semundjen e Leu’kemis Akute.

Ajo nuk mundi t’i përballojë sëmundjes dhe ndërroi jetë sot, në njërin nga spitalet e Turqisë ku ishte duke marrë trajtimin mjekësor.

Ngushëllime familjes, të afërmve dhe gjithë atyre që e njohën e ndihmuan aq shumë për grumbullimin e parave për shërimin e saj.
Anulohen të gjitha aktivitetet e parapara!

“Ne jemi të Allahut dhe ne vetëm tek Ai kthehemi.”
‎إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
(El-Bekare:156)

Allahu e mëshiroftë

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.