Vdes në moshë të re asamblist i PDK-së në Istog

Lajme
17:34 | 14 Nëntor 2020

Ka vdekur në moshë të re, i riu nga Istogu, Labinot Aliaj.

Ai ishte këshilltar komunal i PDK-së në komunën e Istogut.

Lajmin e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale familjarët dhe bashkëpunëtorët e tij.

Ata e kanë përshkruar Labinotin si një djalë energjik, punëtor dhe shumë të përkushtuar.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.