Varroset gruaja që u vra nga bashkëshorti në Kamenicë, flet vëllai i viktimës

Lajme
02:15 | 27 Korrik 2020

Në Korbliq të Kaçanikut sot është varrosur gruaja për të cilën dyshohet se është vrarë nga burri në Kamenicë.

E ndjera ka lënë pas vetes dy fëmijë, transmeton Klan Kosova.

Prokuroria ka dhënë 30 ditë paraburgim për të dyshuarin, ndërsa Policia ka dhënë detaje për krimin.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.