Vajzat e Albërie Hadërgjonajt sjellin imazhe provokuese nga banjo e hotelit

Magazine
02:25 | 27 Korrik 2020

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qenë gjithmonë e përfolur për këngët dhe paraqitjet e saj atraktive, përkundrejt moshës që ka.

Jo më pak vëmendje gjithmonë kanë rrëmbyer edhe dy vajzat e saj: Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj.

Kjo e fundit ashtu si mamaja e saj zgjodhi muzikës si profesion, ndonëse ka vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Sidoqoftë, Anxhelina është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave i mban të azhurnuar fansat me të rejat nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur 26-vjeçarja ndan me ndjekësit ndonjë fotografi provokuese, duke vënë në pah linjat e saj.

Një gjë të tillë e ka bërë në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ku është shfaqur mjaft provokuese teksa fotografohej nga mbrapa në dhomën e një hoteli në Stamboll të Turqisë.

View this post on Instagram

Gettin ready for girls night out 🎀

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.