Vajza e Shkurte Fejzes tregon trupin e përsosur nga plazhi

Magazine
03:11 | 14 Gusht 2020

Vajza e Shkurte Fejzes, Besiana Behluli, duket se është tërhequr sërish nga muzika, pasi disa projekteve që e vunë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Siç është thënë edhe më herët, Besiana ka stil modern e ekstravagant, madje të tillë e ka edhe stilin e muzikës që bënë.

Vajza atraktive e këngëtares, po e shijon verën, gjë të cilen po e tregon edhe vetë përmes postimeve në rrjete sociale.

Besiana Behluli ndodhet për pushime në bregdet dhe foto e shprendarë nga plazhi është mjaftë sensuale, shkruan “Kosovarja”.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.