Vajza e Albëries pozon e shtrirë në varkë duke reklamuar trupin joshës

Magazine
21:54 | 29 Korrik 2020

Këngëtarja shqiptare duket tejet seksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, po i shijon pushimet në bregdetin shqiptar.

Duket se as asaj, pandemia nuk ia prishi planet dhe duket se po e shijon në maksimum detin.

Anxhelina ka ditë që po publikon imazhe ku duket seksi e veshur në bikini, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Në mes të detit, në bikini të zeza dhe duke marrë pozën provokuese, Anxhelina u kthye në emrat e komentuar në media.

View this post on Instagram

🛶

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.