Tuna veç po zbukurohet, shikojeni!

Magazine
21:56 | 19 Nëntor 2020

Këngëtarja shkupjane Tuna Sejdiu ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri, ndaj edhe po vërehet mungesa e saj.

Po përkundër mungesës së saj në skenë, në rrjetet sociale ajo ka qenë mjaft aktive duke treguar veprimtarinë e saj gjatë këtyre ditëve, shkruan “Kosovarja”.

Duke parë aktivitetin e këtyre ditëve të fundit, siç vërehet Tuna është në përgatitje të një projekti gjigant, që publiku mezi po e pret.

Por ajo se për çka mori më shumë vëmendje është padyshim bukuria e pazëvendësueshme e Tunës.

Po duke fenomenale më këtë ‘look’ të ri.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.