Trejsi Sejdini duket kaq bukur edhe pa grim

Magazine
09:06 | 15 Dhjetor 2020

Trejsi Sejdini ka publikuar video ku shihet pa grim.

Modelja e njohur shqiptare, Trejsi Sejdini është mjaft aktive në rrjete sociale. E angazhuar me shumë projekte në fushën e modelimit duket se modelja nuk lë anash as mirëmbajtjen e lëkurës së saj. Ajo erdhi në Instagram me disa video ku edhe tregoi se si e mban lëkurën e pastër. Trejsi kohëve të fundit ka qenë mjaft e angazhuar me projekte të ndryshme e cila po kërkohet nga marka të ndryshme botërore

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.