‘Transformohet’ Morena Taraku, mezi njihet në imazhin e fundit

Magazine
19:40 | 29 Nëntor 2020

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës

Sot ajo ka posuar një foto ku shihet se ka bërë flokët e shkurtra, e me këtë look të ri Morena po duket komplet ndryshe.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.