Teuta publikon një moment të nxehtë dashurie me Adonisin

Magazine
00:14 | 04 Shtator 2020

Është aktore mjaftë e zonja.

Ka vite që është bërë pjesë e botës së aktrimit,e që nga atëherë ka fituar simpati të madhe tek fansat të cilët e duan atë dhe punën që bën, shkruan “Kosovarja”.

Shkaku i pandemisë është bërë obligative përdorimi i maskave, ku edhe çifti duket se po i përmbajnë këto rregulla, gjë e cila nuk i ka penguar të shprehin dashurinë publikisht që e kanë.

Me një moment dashurie, Teuta tregoj se si shkëmbejnë puthje në këtë situatë, në të cilën të dy janë shfaqur të lumtur./Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.