Tërmeti dridh Kosovën

Lajme
23:51 | 10 Dhjetor 2020

Një tërmet e ka goditur Kosovën rreth një orë më parë.

Sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit. Ndërsa, ende nuk raportohet për ndonjë dëm material apo të lënduar.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.