Tek dushet e plazhit, Alesia Bami tërheq vëmendjen me pozën e fundit

Magazine
01:05 | 21 Korrik 2020

Moderatorja e njohur Alesia Bami është një nga femrat më simpatike të ekranit, e kësisoj një nga më të komentuarat.

Alesia është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tashmë që ka ardhur vera ajo nuk ka nguruar të postojë foto me rroba banjo, teksa shfaqet si gjithmonë, shumë seksi.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini të zi, teksa është në dush publik.

Vëmendja e të gjithëve ka shkuar tek ujë që rrjedh në trupin e saj.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.