Të veshura si dy princesha, Albatriti publikon imazhin më të ëmbël të vajzave

Magazine
20:08 | 28 Dhjetor 2020

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publikun e medieve rozë.

Ata janë prindër shumë të përkushtuar të tre fëmijëve të tyre, përcjell ORAinfo.

Që të dy i gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Albatriti ka publikuar një video të vajzave ku shihen të veshura me fustane princeshash.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.