Të gjithë ndjekësit e saj mbetën ‘gojë hapur’, shikoni si e ka veshur Nora vajzën e saj

Lajme
22:04 | 24 Nëntor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka befasuar të gjithë me mënyrën se si e ka veshur vajzën e saj.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.