Tayna thekson format trupore, e quan veten Marylin e vitit 2020 (Foto)

Magazine
10:08 | 29 Nëntor 2020

Tayna mendon se është Marilyn e vitit 2020.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është një nga emrat shumë të pëlqyer nga publiku. Ajo vazhdon të jetë aktive në publikimin e projekteve të reja muzikore dhe fotot atraktive nuk mungojnë në Instagram.lajmi.net. E veshur ngushtë ajo vuri në pah format trupore dhe duket shumë seksi. Reperja madje ka bërë një krahasim. “Marilyn 2020”, ka shkruar ajo pranë fotos.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.