Tayna e quan veten kryevepër në ditëlindjen e 24-të: Vajzë pas shtatë djemve në hip-hop

Lajme
10:11 | 14 Dhjetor 2020

Tayna sot feston ditëlindjen.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, sot feston ditëlindjen e saj të 24-të. Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta pranë postimit të bërë në Instagram, aty ku veten po e quan kryevepër. “Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu. Çike sa 10 djem per familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop. Çdo vit e ma shume update vetes e çdo dite e ma shume mirenjohese per gjithçka qe jom e kom. Urime festa jem e preferume!😛”, ishin fjalët e Taynës pranë postimit të një fotografie në Instagram.

Tayna është një nga rep-artistet shumë të dashura për publikun dhe që nga fillimet e para të karrierës ka arritur shumë suksese të cilat po i vazhdon edhe sot

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.