Tavolina e mbushur plotë, ky është ushqimi që u servua në darkë për Sarën dhe Belkizin!

Magazine
18:14 | 27 Nëntor 2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

E duket se Sara ka shoqëri të mirë me gruan e futbollistit kosovar, Milot Rashicës.

Ato se fundmi janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Në një foto të publikuar nga Sara,shihet një tavolinë e mbushur me gjëra ushqimore.

Pica, sallatë e bukë me lëngë, është e mbushur tavolina në darkën e tyre.

Kush e paguajti një darkë të tillë?

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.