Tara po bëhet me vëlla apo me motër?

Magazine
22:19 | 26 Korrik 2020

Modelja Afrona Dika dhe Blero gjithmonë e më shumë po shtohen zërat se do të bëhen prindër.

Zërat u shtuan kohëve të fundit shumë me këngëtarin që ka shprehur dashurinë ndaj modeles në rrjetet sociale.

Blero, i cili tashmë është prind i vajzës Tarës, ka thënë jo rrallë herë se e sheh të ardhmen e tij me bjonden bukuroshe.

Por, së fundmi në emisionin “Prite të Gjelbrën” Radio 21 dhe 21 Plus me prezantues Robert Bojajn, Blero ka bërë një aludim të fortë se ai mund të bëhet sërish prind.

I pyetur nga prezantuesi se nëse Afrona është shtatzënë, Blero nuk e hodhi poshtë një gjë të tillë.

“Ka një projekt. Emrin nuk e kemi vendos. Nuk e di a vajzë apo djalë”, ka theksuar Blero në këtë emision.

Nuk dihet nëse Blero e ka pasur seriozisht, por kjo pritet ta rikthejë atë në qendër të vëmendjes vetëm pak muaj pas ndarjes nga Teuta Krasniqi me të cilën e ka vajzën Tarën.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.