Stresi e bën hor Edi Ramën, i publikon një foto n udo nga e kaluara

Magazine
22:18 | 16 Dhjetor 2020

Reperi shqiptar, Stresi ka disa ditë që po kërkohet nga Policia Shqiptare. Arkimed Lushajt ka qenë pjesë e protestave të dhunshme javën që lamë pas në Shqipëri.

I kërkuar nga drejtësia shqiptare, Stresi ndodhet në arrati nga ku ka lëshuar disa mesazhe kundër pushtetit të Edi Ramës.Ai sapo ka i ka publikuar kryeministrit Rama një foto nudo nga e kaluara.“Kryeministri i atyre që e duan dhe votojnë” shkruan Stresi në postim.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.