Sot ka festë në familjen e Medës dhe Luljetës

Magazine
18:50 | 14 Nëntor 2020

Sot në shtëpinë e këngëtarit Meda ka festë, kjo pasi bashkëshortja e tij, Luljeta feston ditëlindjen.

Urimi nga ana e Medës nuk ka munguar as në rrjete sociale, pasi ai sjellënjë imazh mjaft të ëmbël me të.

Këngëtari ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes duke i bërë dhe një dedikim plot dashuri.

 

“Urime ditlindjen Lulja ime, zemra ime, dashuria ime, gruja ime.” shkroi Meda.

Ai publikoi të njëjtin imazh edhe në Instastory, ku të dy dukeshin mjaft të buzëqeshur.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.