Soni Malaj përvëluese, pozon me bikini nga bregdeti

Magazine
03:10 | 04 Gusht 2020

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse ka kohë që nuk është shumë aktive me projektet muzikore, ajo ka qëndruar pranë ndjekësve të saj, ku shpesh ndan edhe foto me ta nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet në bregdet me bikini. Ajo është shfaur e mahnitshme dhe ka vënë në dukje edhe një herë linjat e saj perfekte trupore.

Edhe pse 39 vjeç Soni, ka forma trupore që çdo vajzë do ta kishte zili.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.