“S’ka si ajo”, nusja e Kosovës lë pa fjalë fansat

Magazine
20:13 | 15 Nëntor 2020

Marina Vjollca shkëlqen me dukjen.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë e më shumë po tërheq vëmendje me paraqitjet e saj.

Në rrjete sociale ajo nuk kursen pozat e ndryshme nga përditshmëria, përfshirë edhe prej udhëtimeve luksoze që bën.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka mahnitur mijëra fansa.

E veshur me një fustan me ngjyrë rozë, Marina në rend të parë ka vënë gjoksin e saj të formësuar.

Stili i flokëve dhe makijazhi në këtë paraqitje ka bërë që disa prej komentuesve, ta krahasojmë atë me Marilyn Monroe.

Ndërkaq, moderatorja kohëve të fundit ka qenë e angazhuar me punën në emisionin ‘Klanifornia’.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.