S’ka koncerte, Gold AG: Mbaruam duke ndenjur

Magazine
19:08 | 14 Nëntor 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, ky vit për këngëtarët kaq pasiv në mungesë të koncerteve të cilat janë të ndaluara të mbahen prej muajsh.

Disa prej tyre ndonëse në mungesë të mbrëmjeve dhe koncerte nuk e kanë ndalur punën duke sjellur vazhdimisht projekte të reja muzikore.

Por, situata aktuale padyshim ka bërë që ata të ndjejnë nostalgji për adhuruesit dhe koncertet, e këtë e ka treguar edhe reperi Gold AG në një postim në InstaStory.

“Marum tu nejt e hajt”, ka shkruar reperi në mbishkrimi e një video ku shihet në një nga koncertet e tij të mbajtur kohë më parë.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.