Sikur ta shihte turku këtë foto të Gentës a do ta dojë atë?

Turke
11:09 | 28 Korrik 2020

Genta Ismajli është këngëtarja kosovare që deri muaj më parë hynte në listën e këngëtareve beqare.

Por ja që mjaftoi një shkëndi dashurie mes asaj dhe Ustës dhe e gjithë jeta të marrë kahje tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Tani ajo po bën plane edhe për martesë e fëmijë, ka gjetur fatin e jetës ani pse me nacionalitet tjetër.

Gentën të gjthë thuajse e mbajnë mend që nga fillimi i karrierës së saj, e bukur e energjike qysh kur u ngjit për herë të parë në skenë.

Usta është ai që po e përkraë Gentën edhe gjatë karrierës së saj, por a thua vallë a e ka parë këtë foto të Gentës?

Pse Genta po e ruan këtë foto ku ka tjera më të mira se?/Kosovarja/.

 

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.