Si dy të rinjë të dashuruar, Shkurta e Hajrushi shfaqen shumë të lumtur nga Kapadokia

Magazine
19:57 | 26 Nëntor 2020

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka ndarë pamje të bukura me bashkëshortin e saj.

Të dy kanë vendosur që të bëjnë një pushim në Kapadokia.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.