“Si dikur me Shkelzenin”, Haradinaj ngjitet në Majen e Madhe

Lajme
20:16 | 14 Nëntor 2020

Kreu i AAK-së, ka zgjedhur që edhe këtë fundjavë të mirret me ngjitje në male.

Kësaj here, ai është ngjitur në “Majen e Madhe”, bashkë me miq e shokë, shkruan lajmi.net.

Haradinaj dikur në këtë vend ishte ngjitur edhe me vëllaun e tij, tanimë dëshmor, Shkëlzen Haradinaj.

“Sot u ngjitëm në Majen e Madhe, sikur dikur me Shkelzenin. Faleminderit Smajl dhe familje Qerimaj për mikpritjen”, ka shkruar ai.https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/posts/2238258276298574

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.