Si asnjëherë me parë, Teuta Selimi ekspozon të pasmet e saj gjigante!

Magazine
20:01 | 19 Nëntor 2020

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e në koncerte, shkruan ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E se fundmi ajo ka bërë një foto goxha provokuese. Në këtë imazh, Teuta ekspozon të pasmet e saj gjigante si asnjëherë me parë.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.