Shyhretja dhe familja e saj me urim për Vitin e Ri, pamje nga festa në familjen Salihu

Magazine
19:20 | 01 Janar 2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe me familjen në natën e Vitit të Ri, ku secili po duket më bukur se tjetri.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.