Shyhrete Behluli shijon borën në Brezovicë

Magazine
09:38 | 30 Nëntor 2020

Shyhrete Behluli ndodhet në Brezovicë.

Duke qenë se tani janë më pak të angazhuar me mbrëmje muzikore shkak i virusit Covid-19, emra të estradës shqiptare po e shfrytëzojnë këtë periudhë për të kaluar kohë më shume me familje. Shumica prej tyre madje kanë blerë apo ndërtuar vila në Brezovicë dhe jo vetëm e një prej tyre edhe këngëtarja Shyhrete Behluli. Derisa kishte zgjedhur ta kalonte vikendin atje, këngëtarja arriti ta shijoj borën e parë e cila ra mbrëmjen e djeshme. Ishte vetë ajo e cila e ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.