Shyhrete Behluli kaloi vikendin në vilën e saj në Brezovicë, publikon këtë imazh

Lajme
15:03 | 16 Nëntor 2020

Shyhrete Behluli e ka kaluar vikendin në Brezovicë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, mundohet që vikendeve të jetë sa më afër familjes e sidomos tani gjatë periudhës së pandemisë kur dasmat e koncertet është e pamundur për tu mbajtur. Këtë vikend ajo zgjodhi ta kaloj në Brezovicë atje ku edhe ka vilë private.

Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto ku tregon pak nga vila e saj atje. Në imazhin e postuar shihet një ambient i ngrohtë me zjarr të ndezur. Këngëtarja Shyhrete Behluli pavarësisht virusit Covid-19 nuk po ndalet së punuari për projekte të reja muzikore. Kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me artistin turk, Sinan Akçıl. “Jam shqiptar”, u pëlqye shumë nga publiku.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.