Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur, vajza e Danit publikon pamje të reja me barkun e fryrë

Magazine
21:32 | 24 Nëntor 2020

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Bukuroshja i dha fund beqarisë pak javë më parë, e më pas konfirmoi se është në pritje të ëmbël.

Në foton e fundit me barkun e rrumbullakosur ajo po duket tejet bukur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.