Shkenda Dubova si zonjë e rëndë me pamjen e fundit, ky detaj mori tërë vëmendjen

Magazine
18:06 | 27 Nëntor 2020

Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare.

Ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në vend, shkruan ORAinfo.

E vetëdijshme për këtë ajo është goxha aktive në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket si një zonjë e vërtetë, e sidomos me xhemperin që ka veshur.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.