Shikoni çfarë i ka bërë Nora vetes me photoshop

Magazine
00:05 | 04 Shtator 2020

Nora Istrefi është përmendur gjithmonë si këngëtare e zonja, me plotë stil dhe mjaftë origjinale sa i përkëtë pamjes.

Ajo i kushton rëndësi të madhe secilës paraqitje, ku kohëve të fundit duke se ka vendosur ta përdorë photoshopin më të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Duke ekspozuar hiret trupore në fustan të verdhë në sy bien editimet e shumta gjë e cila ra në sy edhe të ndjekësve duke e kritikuar atë.

A po dallon Nora në jetën reale në krahasim me këto foto? /Kosovarja/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.