Seriali “Sen Çal Kapimi” nuk do të transmetohet këtë javë. Ja pse!

Turke
01:05 | 05 Gusht 2020

Seriali i njohur “Sen Çal Kapimi” me protagonist Hande Erçel dhe Kerem Biirsin i cili transmetohet në kanalin turk FOX Tv çdo të mërkurë në orën 20:00 këtë javë nuk do të transmetohet.

Pas këtij lajmi fansat e serialit janë mërzitur shumë.

Arsyeja është festa e Kurban Bajramit (edhe pse ka kaluar) dhe se do hynë ca reklama, ekipi u frikësua se mos do i ulet shikueshmëria. /MuzikTurke.com/

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.