Serenay dhe Cem janë martuar?

Magazine
12:41 | 10 Korrik 2020

Pas ndarjes nga aktori Kerem Bursin, aktorja Serenay Sarikaya ka nisur një lidhje të re me komedianin Cem Yilmaz.

Serenay është kritikuar tepër për këtë lidhje pasi me Cem kanë rreth 18 vite diferencë.

Në foton që Serenay ka postuar para pak ditëve , shfaqet me një unaz në gisht. Sipas portaleve turke, çifti është martuar në fshehtësi por asgjë nuk është konfirmuar .

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.