Sara publikon pamje të reja nga “baby shower”, shfaqet në krahët e Ledrit

Magazine
17:26 | 17 Nëntor 2020

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

 

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Mrëmë ka organizuar një “baby shower” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Sot ajo ka publikuar pamje të reja, e së fundmi është shfaqur në krahët e Ledrit.

Materialet dhe informacionet në "MUZIKTURKE" nuk mund të kopjohen ose të përdoren pa iu referuar burimit të portalit apo miratimin nga redaksia.

MUZIKTURKE, © 2020 Të gjitha të drejtat e rezervuara.